Кабмін схвалив продаж держактивів через ProZorro

6 вересня 2017, 15:19
Кабінет міністрів України затвердив використання системи ProZorro.Продажі для реалізації активів держпідприємств

Про це повідомили в прес-службі Мінекономрозвитку.

Рішення уряду дає офіційний дозвіл держпідприємствам, установам і організаціям продавати власні активи через ProZorro.Продажі. При цьому участь замовників у пілотному проекті залишається добровільним і безкоштовним.

Відео дня

Зараз адміністратором Електронної торгової системи є громадська організація Transparency International Україна. Після завершення реалізації торгова система перейде в держвласність.

Проект реалізується за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Це перший в Україні і Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснований на фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Раніше повідомлялося, державна компанія Укрпошта почала продаж права на оренду об'єктів нерухомості через електронну систему ProZorro. Продажі.


Система ProZorro.Продажі - електронна торговельна система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України і українських електронних майданчиків.

Проект ProZorro.Продажі почав роботу зі співробітництва з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) - реалізації майна неплатоспроможних банків в 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X