Держбюджет-2021. У Кабміні очікують заробити 7,5 млрд грн від продажу ліцензій грального бізнесу

27 листопада 2020, 16:49

У Кабінеті міністрів збільшили прогноз за надходженнями до бюджету від продажу ліцензій для грального бізнесу.

За рахунок плати за ліцензії на діяльність в сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на лотереї уряд розраховує отримати до спецфонду держбюджету 7,443 млрд грн за підсумками 2021 року.

Відео дня

Про це йдеться в проекті держбюджету-2021, опублікованому на сайті Верховної Ради.

У порівнянні з 1 читанням, загалом доходи держбюджету пропонують збільшити на 20,9 млрд грн.

Плата за ліцензії на гральний бізнес виявилася не єдиним чинником перегляду прогнозу доходів. Серед інших факторів також виявилися збільшення плану по доходах загального фонду держбюджету від податку на прибуток підприємств (На 1 млрд грн) і по ПДВ на вироблені в Україні товари і послуги з урахуванням бюджетного відшкодування на 6,4 млрд грн.

Крім того, план по надходженнях частини чистого прибутку державних підприємств був збільшений на 4,24 млрд грн.

Нагадаємо, що увечері 26 листопада Кабінет міністрів України затвердив до другого читання у Верховній Раді проєкт держбюджету-2021. Перед другим читанням уряд знизив дефіцит держбюджету з 6% до 5,47% і погодив документ з МВФ.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що легалізація грального бізнесу принесе Україні 5 млрд грн в 2021 році.

Законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу Верховна Рада прийняла 14 липня. Він легалізує азартні ігри, які в Україні заборонені 11 років. Після набрання законом чинності в Україні буде дозволена діяльність казино і букмекерських пунктів тому числі в мережі Інтернет), залів ігрових автоматів та організація онлайн-покеру.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X