Кабмін підписав Кравцову контракт із зарплатою понад $1 млн

27 вересня 2017, 12:33
Кабінет міністрів України затвердив контракт з членом правління - виконуючим обов'язки голови правління Укрзалізниці Євгеном Кравцовим

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 27 вересня 2107 роки без обговорення, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з текстом контракту, Кравцов, як член правління, матиме щомісячний оклад в сумі 500,2 тис. грн, а також при виконанні обов'язків голови правління він повинен отримувати місячну винагороду в розмірі 714,6 тис. грн.

Відео дня

Також буде нараховуватися квартальна премія, яка не може перевищувати трьох посадових окладів. Передбачена і річна премія, яка не може перевищувати 24 посадових окладів.

Такі премії не нараховуються, згідно з контрактом: в разі відсутності прибутку за аналізований період; наявності простроченої заборгованості перед бюджетом; збільшення розміру боргів із зарплати; невиконанні рішень вищого органу управління Укрзалізниці, наглядової ради.

Таким чином, виходячи з вищевказаних даних, без урахування матеріальної допомоги та надбавок за стаж і вчені звання, в разі виконання всіх вимог контракту, Кравцов в рік зможе заробити на посаді члена правління 24 млн грн, в.о. голови правління - 32,5 млн грн, що за курсом НБУ на 27 вересня 2017 року становить близько $1,2 млн.

Раніше, 9 серпня, стало відомо про те, що глава правління УЗ Войцех Балчун подав заяву про відставку через особисті обставини. В цей же день члени уряду задовольнили подану заяву і призначили в.о. голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова.


Євген Кравцов, має дві вищі освіти (право, менеджмент ЗЕД), трудову діяльність розпочав у 2006 році на посаді консультанта International Chamber of Commerce (Національний комітет в Україні). У 2008-2015 роках працював в юридичній фірмі Астерс.

На початку 2015 року став радником генерального директора Укрзалізниці, з березня по травень був начальником департаменту реформування і корпоративного розвитку; з травня по листопад - директором з реформування, майнової та правової політики.

Пізніше - до травня 2016 року - членом правління вже Укрзалізниці та в.о. її голови правління. З травня 2016 року по серпень 2017 року - перший заступник міністра інфраструктури України, а також із серпня 2016 по серпень 2017 року - голова наглядової ради Укрзалізниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X