ЄБРР придбає 30% акцій одного з найбільших банків України

25 листопада 2015, 18:57
У середу, 25 листопада, ЄБРР підписав угоду про купівлю 30% акцій АТ Райффайзен Банк Аваль (РБА)

"Згідно з підписаною сьогодні у Києві угодою, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) придбаває 30% акцій АТ Райффайзен Банк Аваль", - йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті банку.

Відео дня

Зазначається, що ЄБРР та Raiffeisen Bank International візьмуть участь у збільшенні капіталу 1-го рівня РБА на 3,15 млрд гривень (122 млн євро). Питання щодо збільшення капіталу планують затвердити на загальних зборах акціонерів РБА 3 грудня. Частка Raiffeisen Bank International в дочірній українській компанії знизиться з 96,2% до приблизно 67%.

У ЄБРР запевняють, що партнерство з Raiffeisen Bank International посилить позиції банку на ринку та допоможе потенціалу України.

"Даною інвестицією ЄБРР зміцнює капітал Райффайзен Банку Аваль, водночас роблячи внесок у вкрай необхідну рекапіталізацію банківського сектора України в цілому і поглиблюючи своє давнє співробітництво з великою міжнародною банківською групою Raiffeisen Bank International", - заявив керуючий директор ЄБРР у секторі фінансових установ Нік Тессімен.

За словами глави правління РБА Володимира Лавренчука, в 2016 році банк планує вийти на прибуткову діяльність. "Цього року будемо показувати збиткову діяльність через формування резервів", - додав він, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Райффайзен Банк Аваль заснований у 1992 році, має близько 670 відділень на території України та обслуговує майже 3 млн клієнтів. Згідно з даними НБУ, на 1 жовтня за розміром активів (52,639 млрд грн) банк займав 6 місце серед 123 українських банків.

Нагадаємо, у вересні Глава Райффайзен Банку Аваль розповів НВ про реальний стан вітчизняної фінансової системи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X