Ярославський звернувся до НБУ з наміром купити російський Промінвестбанк

24 липня 2017, 12:14
Глава групи DCH - бізнесмен Олександр Ярославський має намір подати документи до Національного банку на покупку російського Промінвестбанку (ПІБ)

Про це Українським новинам повідомила прес-служба НБУ.

Так, 14 липня до Національного банку надійшов лист від представників Олександра Ярославського, в якому було висловлено намір в майбутньому подати пакет документів для погодження набуття істотної участі в Промінвестбанку.

Відео дня

У квітні НБУ отримав від двох громадян пакети документів для погодження набуття участі у ПІБі, але не назвав потенційних покупців.

Потенційними інвесторами є: засновник MosCityGroup Павло Фукс (в РФ позов про банкрутство має намір подати банк Відкриття - ред.) і депутат Верховної Ради Максим Микитась.

Керівництво ВЕБа не раз заявляло про намір продати український бізнес. У грудні 2016 року ВЕБ відібрав фінальних претендентів на покупку ПІБу.

18 травня відбулося засідання наглядової ради російського ВЕБа, де, зокрема, обговорювалася продаж українського Промінвестбанку.

Нагадаємо, що в червні Ярославський заявляв, що банк потрібен йому в зв'язку з купівлею ряду промислових активів. "Я придбав кілька серйозних промислових активів, і мені потрібен банк як фінансовий інструмент управління ними", - відзначав він.


Промінвестбанк заснований в 1992 році і контролюється російським Внешекономбанком (ВЕБ).

У березні РНБО ввело санкції проти банків з російським держкапіталом.

Згідно з даними Нацбанку України, в першому кварталі 2017 активи ПІБа скоротилися на 22,9% - до 25,61 млрд грн, в результаті чого він опустився з 11-го на 13-е місце на ринку за цим показником серед 90 банків України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X