Ярославський підтвердив купівлю російського Промінвестбанку

19 травня 2017, 10:44
Український бізнесмен, власник і президент компанії DCH Олександр Ярославський за підсумками розгляду російським Внєшекономбанком (ВЕБ) його заявки на покупку українського Промінвестбанку (ПІБ, Київ) найближчим часом планує подати заявку в Національний банк України, щоб почати необхідні для придбання ПІБ узгоджувальні процедури

Про це йдеться в прес-релізі компанії DCH, передає Інтерфакс-Україна.

"Вчора, 18 травня 2017 року, наглядова рада Внєшекономбанку розглянув пропозицію А. Ярославського про придбання Промінвестбанку, дочірньої структури ВЕБ в Україні", - повідомляє прес-служба DCH.

Відео дня

Нагадаємо, що раніше російське видання Коммерсантъ повідомило, що Ярославський увійшов в число претендентів на покупку ПІБ, зробив ВЕБу відповідну пропозицію в кінці минулого тижня, а 18 травня про кандидатів на придбання ПІБа був проінформований наглядова рада ВЕБа, засідання якого провів прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

"Крім вже відомого пропозиції від групи інвесторів, девелопера Павла Фукса та народного депутата України Максима Микитася, був названий і інший кандидат - власник групи DCH український олігарх Олександр Ярославський",- розповіло джерело видання.

ПІБ заснований в 1992 році. У ВЕБ - 99,7% його акцій. Згідно з даними НБУ, за перший квартал 2017 року його активи скоротилися на 22,9% – до 25,61 млрд грн, у резуьтате що він опустився з 11-го на 13-е місце на ринку за цим показником серед 90 банків.

Група DCH за 20 років роботи в Україні розвивала різні інвестиційні проекти, серед яких УкрСиббанк, проданий міжнародній групі BNP Paribas, Черкаський Азот, Київстар, підготовка інфраструктури Харкова до Євро-2012. Поточні пріоритетні напрями діяльності бізнес-групи - фінанси, виробництво будматеріалів, будівництво, девелопмент, готельний бізнес. Структура активів DCH представлена, зокрема, Міжнародним аеропортом Харків, готелем Khаrkiv Palace, мережею ТРЦ Караван.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X