Яресько заявила, що спецрежим ПДВ для аграріїв можуть переглянути за підсумками I кварталу

26 січня 2016, 14:45
Спеціальний режим відшкодування ПДВ для аграріїв можуть переглянути за підсумками І кварталу 2016 року через труднощі з його адмініструванням

Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів заявила міністр фінансів Наталія Яресько, повідомляє Укрінформ із посиланнм на власного кореспондента.

"Ми подивимося за підсумками І кварталу, як функціонує цей спецрежим для аграріїв. Дійсно, дуже складно його адмініструвати", - сказала голова Мінфіну.

Відео дня

Нагадаємо 24 грудня 2015 року Верховна Рада України ухвалила компромісне рішення про скасування спеціального режиму ПДВ для аграріїв.

Згідно із законопроектом, у 2016 році в період переходу на загальну систему оподаткування, виробники молока та великої рогатої худоби будуть залишати 80% ПДВ, решту 20% вони будуть перераховувати до бюджету.

Крім того, аграрії, що працюють із зерновими і технічними культурами, будуть відраховувати в бюджет 85% ПДВ, а всі інші – 50%.

Від 2017 року передбачається скасування спецрежиму ПДВ для сільгоспгалузі.

Загальна система оподаткування з ПДВ в агросекторі є однією з умов продовження програми співпраці України з МВФ.

Раніше українські аграрії кілька разів влаштовували мітинги під Верховною Радою України, протестуючи проти переходу на загальну систему оподаткування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X