Японці виділили $335 тис. на проекти в 4 українських областях

15 березня 2016, 13:05
Уряд Японії виділив $335 тис. у вигляді грантів на реалізацію проектів у сфері освіти та медицини в чотирьох областях України передає Інтерфакс-Україна

Гроші отримає Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська та Черкаська області.

Кошти спрямують на закупівлю апаратів ультразвукової діагностики для Рогатинської центральної районної лікарні. Для Львівської обласної клінічної лікарні Охмадит – 4 монітори пацієнта, гематологічний та біохімічний аналізатори крові. Ряд ужгородських дитсадків отримає кухонні прилади. А також апарат УЗД придбають для Катеринопільської центральної райлікарні.

Відео дня

Угоду підписали у вівторок, 15 березня, за участі посла Японії в Україні Шігекі Сумі.

"Раніше наш уряд допомагав Україні у забезпеченні оборони, зараз ми почали підтримку проектів, спрямованих на забезпечення безпеки кожної людини. Я переконаний, що за рахунок оборони не можна скорочувати програми, які направлені на освіту або підвищення безпеки кожної людини, не повинні згортатися програми, спрямовані на поліпшення медичного забезпечення, а також освіти дітей", – заявив посол.

За останній рік Японія направила $1,85 млрд для стабілізації та стимулювання українських реформ. Сторони ратифікували кредит на $300 млн, які спрямують на економічні реформи.

Крім того, японці виділили $1 млрд кредиту на ремонт Бортницької станції аерації.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X