Яким буде курс долара до 4 серпня – прогноз Atlant Finance

28 липня 2017, 20:15
Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшла досить спокійно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору

Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні, за розрахунками експертів, має стати діапазон 25-26 грн/$.

Наступного тижня гривня очікується в коридорі 25,8-26,3 грн/$ на міжбанківському і 25,7-26,2 грн/$ на готівковому ринках.

Відео дня

У понеділок на валютному міжбанку долар знову подешевшав за рахунок перевищення пропозиції над попитом. НБУ на міжбанк з аукціоном щодо викупу долара не виходив, дозволивши ринку самому встановити баланс котирувань.

У вівторок на валютному міжбанку гривня подешевшала відносно долара. Причина тому – збільшився попит на валюту з боку покупців енергоносіїв. Нацбанк з аукціоном на міжбанківський ринок не виходив.

У середу долар продовжив дорожчати другий день поспіль. Серед основних причин: відшкодування ПДВ у розмірі понад 2 млрд грн, що призвело до зниження у експортерів потреби в продажу валюти, а у імпортерів – з'явилися ресурси для її покупки; зростання попиту на валюту з боку імпортерів енергоносіїв. Нацбанк з аукціоном на міжбанківський ринок не виходив.

У четвер гривня не змогла відстояти свої позиції і долар продовжив зростати. Нацбанк на міжбанк з аукціоном не виходив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X