Яким буде курс долара до 3 листопада - прогноз Atlant Finance

27 жовтня 2017, 18:30
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сьогодні математично обгрунтованим курсом гривні повинен стати діапазон 26,5-27,0 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

За прогнозами експертів, на наступному тижні гривня очікується в коридорі 26,7-27,2 грн/$ на міжбанківському та готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

Так, у понеділок долар продовжив зростання на міжбанку і подорожчав на 3,5 копійки. Експортери не поспішали з продажем валюти чекаючи оптимально високих котирувань. Стабільний попит на готівкову валюту підігрівав спекулятивний інтерес на міжбанківському ринку для переміщення ресурсів з одного сегмента цього ринку в інший. Нацбанк не виходив на міжбанківський ринок в форматі аукціону з продажу долара.

Вівторок на міжбанку не зміг порадувати шанувальників гривні. Долар подорожчав аж на 12 копійок, досягши позначки в 26,72 грн до кінця сесії. Основна причина такої поведінки ринку - зростаючий попит на валюту при досить стриманих пропозиціях. Завдяки відшкодуванням ПДВ - в учасників торгів з'явилася гривня, яку вони направляють як на покупку валюти, так і на проведення господарських операцій і розрахунків з бюджетом. Наявність гривні знизила потребу експортерів в активній продажі власної валюти, яка залишилася у них після обов'язкових продажів. Нацбанк на міжбанківський ринок з аукціоном з продажу валюти не виходив.

У середу на міжбанку дива не сталося - курс долара продовжив зростання за рахунок зростання попиту на валюту. Котирування впритул підійшли до чергової мети - 26,8 грн/$. Нацбанк в торги на міжбанку не втручався, надавши можливість учасникам торгів самим визначитися з курсом.

У четвер на міжбанку зростання котирувань долара продовжилося, долар перевищив позначку в 26,8 грн/$, а пізніше наблизиться до рівня 27 грн/$. Нацбанк не виходив на міжбанківський ринок з аукціоном з продажу валюти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X