Яким буде курс долара до 29 вересня – прогноз Atlant Finance

25 вересня 2017, 20:20
2050
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Яким буде курс долара до 29 вересня – прогноз Atlant Finance - фото

Фото: pixabay/StockSnap

На поточному тижні на готівковому ринку курс долара очікується в коридорі 26-26,5 грн/$

Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні повинен стати діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

За оцінками експертів, на поточному тижні гривня очікується в коридорі 26-26,5 грн/$, як на міжбанківському, так і на готівковому ринках.

Минулий тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно: гривня була у рамках прогнозованого коридору.

У понеділок курс долара на міжбанку знизився у рамках корекції після стрибка позаминулого тижня. Завдяки періоду бюджетних платежів гривня трохи посилилася. Експортерам гривня була потрібна для проведення розрахунків з державою за податками і зборами і обсяги пропозиції валюти поступово зростали. У імпортерів гривні теж не багато з тієї ж причини. Оскільки клієнтів, що бажають купувати валюту менше - на ринку переважала пропозиція, яка знизила котирування долара. Нацбанк на торги в форматі аукціону з продажу валюти не виходив.

У вівторок гривня продовжила зміцнюватися, враховуючи хороші новини з розміщення українських цінних паперів на $3 млрд на 15-річний термін і під впливом фактора бюджетних платежів пропозиція валюти перевищувала попит. Нацбанк на торги в форматі аукціону з продажу валюти не виходив.

У середу ситуація на валютному ринку змінилася і долар почав відвойовувати раніше здані позиції. Не найкращий знак в період бюджетних платежів. Нацбанк на торги в форматі аукціону з продажу валюти не виходив.

У четвер долар на міжбанку зріс на чергові 6 копійок. Нацбанк оголосив аукціон з продажу $100 млн, на якому НБУ продав лише $27,1 млн при заявці банків на $45,9 млн за курсом відсікання не нижче 26,215 грн. Даний крок був більше політичним, а не фінансовим. У той же час в Одесі проходив інвестиційний форум, на якому чиновники запевняли інвесторів у значних економічних змінах в країні. Після оголошення статистики за результатами аукціону продавці зрозуміли, що попит закритий не повністю, а значить, є можливість для маніпуляцій з курсом продажу.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

19 березня, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
9555
Фінанси

Вчора, 10:30

thumb img
Як приватний інвестор може купити ОВДП і скільки можна заробити на цих цінних паперах
2514
Фінанси

19 березня, 18:07

thumb img
Чистий прибуток українських банків виріс у понад два рази
1556

Головне

Політика

Сьогодні, 01:02

thumb img
Андрій Садовий заявив, що більше не балотуватиметься в мери Львова
Політика

Вчора, 09:59

thumb img
"Донори" Батьківщини виявилися пов'язаними з "газовою справою" Онищенка - розслідування
Країни

Вчора, 10:31

thumb img
Потужний тропічний циклон в Африці: кількість загиблих перевищила 300 осіб