Яким буде курс долара до 27 жовтня - прогноз Atlant Finance

23 жовтня 2017, 19:39
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні повинен стати діапазон 26,5-27 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

За оцінками експертів, на цьому тижні гривня очікується в коридорі 26,5-27 грн/$ на міжбанківському і 26,7-27,2 грн/$ на готівковому ринках.

Минулий тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

Так, у вівторок на валютному ринку все працювало на користь гривні. Наближення днів бюджетних платежів та майбутній "дводенний" розпродаж 50% експортної виручки посилили курс національної валюти. За фактом, долар подешевшав за день майже на 8 копійок. НБУ на міжбанк з аукціоном не виходив.

У середу на валютному ринку ситуація знову складалася на користь гривні. Імпортери відчували наближення бюджетних платежів та можливе посилення гривні і не поспішали з її купівлею, що призводило до перевищення пропозиції валюти на міжбанківському ринку в порівнянні з попитом, та посиленню гривні. НБУ на міжбанк з аукціоном не виходив.

У четвер на валютному ринку долар повернув майже всі втрачені раніше позиції - злетівши відразу на 8 копійок. Зростання котирувань долара розглядається як корекція ринку. Причина - наростання диспропорцій між попитом та пропозицією валюти на міжбанку в поєднанні зі збільшенням валютних ризиків через поведінку готівкового ринку. Нацбанк в форматі валютного аукціону на валютний ринок не виходив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X