Яким буде курс долара до 27 липня – прогноз Atlant Finance

20 липня 2018, 20:11

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках попереднього прогнозу.

На сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 26,2-26,7 грн/$ як на міжбанківському, так і на готівковому ринку.

Відео дня

У понеділок з самого початку торгової сесії попит на валюту перевищував пропозицію. Продавці не поспішали з продажами в очікуванні подальшого зростання котирувань. Але, після їх виходу на ринок, гривні вдалося трохи підсилитися.

Вівторок повторив сценарій понеділка: попит на міжбанку перевищував пропозицію. Це призвело до зростання котирувань за день на 6 копійок. Продавці не поспішали з продажами в очікуванні і подальшого зростання котирувань.

У середу зростання долара продовжилося. У цілому причини зростання залишалися все ті ж: попит перевищував пропозицію. У результаті чого долар за день зміцнився на 15 копійок.

У четвер курс долара продовжив зростання, додавши за день 4 копійки. Причини залишилися вже звичними: перевищення попиту над пропозицією. І знову продавці валюти не поспішали з продажем.

У п'ятницю з самого початку торгів долар на міжбанку пішов вгору, як і в попередні дні. Ближче до полудня на ринок і швидше за все вийшов регулятор з продажем валюти в анонімному форматі. Це зупинило зростання котирувань. У результаті таких дій НБУ, за результатами торгової сесії долар залишився на рівні четверга.

Нацбанк на міжбанківський ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти в ці дні не виходив.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X