Яким буде курс долара до 27 квітня – прогноз Atlant Finance

20 квітня 2018, 20:10

Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 26-26,5 грн/$ на міжбанківському ринку і 25,9-26,4 грн/$ – на готівковому.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках прогнозованого діапазону.

Відео дня

У понеділок пропозиція валюти на міжбанку незначно перевищувала попит, що дозволило гривні трохи підсилити свої позиції. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажем або купівлею валюти не виходив.

У вівторок на ринку можна було відчути наступ періоду бюджетних платежів через зростання обсягу торгів, який з понеділка зріс на 47,7%. На торгах останніх днів не було особливого домінування покупців або продавців, але спостерігалися періодичні нестиковки попиту і пропозиції, що й призводило до ситуативних тимчасовим перекосів курсу. У цілому, ці диспропорції не такі й значні і ринок сам впорався з ситуацією. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажем або купівлею валюти не виходив.

У середу динаміку торгів задавав період бюджетних платежів. Попит на валюту трохи перевищував пропозицію, що призвело до незначного посилення долара. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажем або купівлею валюти не виходив. Однак, регулятор вийшов на міжбанк у анонімному форматі і продав валюту у середині торговельної сесії.

У четвер курс гривні впав майже на 8 копійок. Попит в ході торгів переважав над пропозицією, що і призвело до зростання американської валюти. Курс міг знизитися більше, проте, ймовірно на ринок з продажем валюти вийшов НБУ в анонімному форматі за допомогою платформи Matching. Він не допустив помітних перекосів курсу пари долар-гривня. Регулятор на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажем або купівлею валюти не виходив.

У п'ятницю гривня була потрібна всім і в протистоянні інтересів великих покупців і продавців перемогли перші. Охочих продати валюту виявилося дещо більше, ніж бажаючих її купити, і це відбилося на тренді по курсу – долар дуже неохоче, але все ж подешевшав. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з купівлі або продажу валюти не виходив.

Показати ще новини
Радіо NV
X