Яким буде курс долара до 25 серпня - прогноз Atlant Finance

22 серпня 2017, 11:15
Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні, за розрахунками експертів, має стати діапазон 26,0-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

За оцінками експертів, на цьому тижні гривня очікується в коридорі 25,4-25,7 грн/$, як на міжбанківському, так і на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить спокійно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

Так, у понеділок на валютному ринку долар продовжив падіння. Відразу після початку активних торгів пропозиція валюти перевищила попит. Нацбанк оголосив аукціон з викупу $50 млн, який уповільнив падіння котирувань. Зазначимо, що регулятор купував - не вище 25,64 грн і міжбанк швидко відкоригувався під цей рівень. Всього НБУ викупив у банків $46,2 млн із запропонованих йому $54,4 млн.

У вівторок на валютному ринку долар продовжив падіння. Експортери продовжили активно продавати валюту, побоюючись її подальшого зниження. Покупці - навпаки, не поспішають укладати угоди, вичікуючи мінімальні значення котирувань. На тлі зменшення залишків на коррахунках банків - все це працює на зміцнення гривні. Нацбанк не виходив на міжбанк у форматі аукціону з покупкою долара.

У середу гривня продовжила зміцнюватися, а Нацбанк не виходив на міжбанк у форматі аукціону з покупкою долара.

У четвер гривня знову посилювалася на міжбанку. Пропозиція істотно перевищувала попит і це тиснуло на курс. В результаті чого НБУ оголосив аукціон з викупу надлишків долара в сумі $50 млн. Банки запропонували регулятору $46 млн з яких той купив $44 млн за ціною відсікання - не вище 25,5195 грн.

Нагадаємо, в липні 2017 року населення продало готівкової валюти на $327,3 млн більше, ніж купило.

Показати ще новини
Радіо NV
X