Яким буде курс долара до 22 червня – прогноз Atlant Finance

15 червня 2018, 20:12

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках попереднього прогнозу.

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 26-26,5 грн/$ на міжбанківському і 25,9-26,4 грн/$ – на готівковому ринку.

Відео дня

Валютні торги понеділка виявилися досить передбачуваними. Ринок знаходився в деякій стабільності, і гривні вдалося трохи зміцнитися.

На валютному ринку у вівторок великих змін не відбулося, але виграти від такого розвитку подій зміг Національний банк. Пропозиція валюти незначно перевищувала попит і регулятор вийшов на ринок з викупом надлишку в "анонімному" форматі за допомогою платформи Matching. Нацбанк викупив близько $10 млн за ціною близькою до 26,09 грн/$. Такі дії регулятора вирівняли попит і пропозицію на торгах вже до самого завершення сесії.

У середу долар подорожчав. З боку імпортерів зріс попит, який швидко відчули продавці валюти. Вони вирішили скористатися ситуацією і почали піднімати котирування. У результаті за день вони зросли на 4 копійки.

У четвер валютний ринок сильно лихоманило. Основною причиною зростання котирувань стало різке зростання попиту імпортерів на тлі дуже стриманої пропозиції. Продавці притримували валюту, чекаючи максимальних котирувань. І гра "на підвищення" їм вдалася.

Валютний ринок у п'ятницю не на жарт лихоманило. Попит значно перевищував пропозицію з самого початку торгів. Продавці валюти не поспішали з продажем, очікуючи подальшого зростання котирувань. Нацбанк протягом тижня на міжбанківський ринок у форматі аукціону з покупкою або продажем валюти не виходив.

Показати ще новини
Радіо NV
X