Яким буде курс долара до 20 жовтня - прогноз Atlant Finance

13 жовтня 2017, 20:08
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні повинен стати діапазон 26,5-27,0 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

За оцінками експертів, наступного тижня очікується гривня в коридорі 26,5-27 грн/$ на міжбанківському та 26,7-27,2 грн/$ на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

Так, у понеділок долар стрімко впав, а гривня зміцнилася - на 17 копійок. Основною причиною такого активного падіння валюти був фактор вихідного дня в США і тому операції з доларом проводилися на умовах ТОМ (що не завжди цікаво клієнтам). Нацбанк не виходив на ринок з аукціоном з продажу або покупки долара.

У вівторок, активність на міжбанку зросла і долар повернув собі частину втрачених вчора позицій, в цілому, за день подорожчавши на 9 копійок. Головною причиною зростання котирувань стало зростання попиту на валюту за рахунок збільшення заявок імпортерів на покупку долара з урахуванням неробочого в США понеділка. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок з аукціоном щодо продажу долара не виходив.

У середу валютні торги проходили в досить активному режимі. Протягом сесії долар дешевшав за рахунок незначного перевищення пропозиції над попитом і тільки до кінця торгів - на одиничних угодах - американська валюта повернулася до ранкових значень 26,57-26,6 грн/$. Нацбанк вирішив не виходити на ринок з аукціоном з продажу долара.

У четвер активність на міжбанку зросла. Учасники торгів намагалися закрити основні валютні операції перед передсвятковою п'ятницею і триденними вихідними. Наближення тривалих вихідних змусили практично всіх великих гравців вийти на ринок. У результаті долар зріс на 3 копійки. НБУ на міжбанківський валютний ринок з аукціоном щодо продажу долара не виходив.

Нагадаємо, що міжнародні резерви України на початоку жовтня становили $18,6 млрд - максимум з початку 2014 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X