Яким буде курс долара до 20 липня – прогноз Atlant Finance

13 липня 2018, 20:12

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках попереднього прогнозу.

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 25,9-26,4 грн/$ як на міжбанківському, так і на готівковому ринку.

Відео дня

Курс гривні на міжбанківському валютному ринку після зміцнення в п'ятницю продовжив його і в понеділок. Пропозиція валюти перевищувала попит, що в результаті призвело до зміцнення гривні за результатами торгової сесії на 8 копійок.

У вівторок курс на міжбанківському валютному ринку з самого початку торгів завмер на рівні закриття понеділка. Трохи побувши на цих рівнях, гривня продовжила зміцнюватися. Але вже після обіду тренд змінив свій напрямок і гривня почала незначно здавати позиції. У результаті за день нацвалюті вдалося зміцнитися на 1 копійку. Ситуація на міжбанківському валютному ринку була досить спокійною. Ринок знаходився в збалансованому стані, а пропозиція валюти і попит на неї були врівноважені.

У четвер торги на міжбанківському валютному ринку стартували досить динамічно. Пропозиція валюти трохи перевищувала попит. Однак, в цілому протягом сесії попит і пропозиція були збалансовані.

У п'ятницю з самого початку торгової сесії попит на валюту трохи перевищував пропозицію. Це призвело до незначного зростання американської валюти. В результаті за день на міжбанку гривня втратила 1 копійку.

Показати ще новини
Радіо NV
X