Яким буде курс долара до 20 квітня – прогноз Atlant Finance

13 квітня 2018, 20:20
3226
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Яким буде курс долара до 20 квітня – прогноз Atlant Finance - фото

Готівковий долар буде в межах 26-26,5 грн

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 25,9-26,4 грн/$ на міжбанківському ринку і 26-26,5 грн/$ – на готівковому.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках прогнозованого діапазону.

У вівторок ситуація на міжбанку склалася цікаво через стрімкий обвал російського фондового та валютного ринків. Причиною послужила заява США про швидке введення нових санкцій проти структур і фізосіб з найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна. Це загрожує серйозним фінансовим колапсом для всієї банківської системи країни, що робить російські активи все більш ризикованими як для міжнародних інвесторів, так і для місцевих олігархів, які стрімко втрачають свої доходи.

Частково це вплине і на український валютний і фондовий ринок, тому що не секрет, що значна частина російського капіталу розміщена в Україні. Поки ж гривня тільки виграє від того, що відбувається, стрімко зміцнюючись на торгах в співвідношенні з російською валютою. Що стосується котирувань долара то з самого початку торгів пропозиція валюти перевищувала попит. З огляду на досить спокійний ринок Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі долара не виходив.

У середу пропозиція валюти знову перевищувала попит, що і дозволило гривні зміцнюватися. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив, але активно виходив на ринок з покупкою долара через "анонімні" угоди в системі Matching.

У четвер ситуація на валютному ринку поступово змінювалася. Так як продавці валюти не поспішали з продажем валюти з самого початку торгової сесії попит почав переважати над пропозицією. У результаті цього долар посилився і закріпився над рівнем в 26 грн/$. НБУ на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У п'ятницю тенденція подорожчання долара продовжилася. Головною причиною стало зростання попиту на валюту на тлі дуже стриманої пропозиції. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Рітейл/Нерухомість

22 травня, 09:03

thumb img
Успішний досвід заразливий. Як Фонд держмайна має намір регулювати роботу ріелторів
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua