Яким буде курс долара до 20 квітня – прогноз Atlant Finance

13 квітня 2018, 20:20

На сьогоднішній день математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня буде в коридорі 25,9-26,4 грн/$ на міжбанківському ринку і 26-26,5 грн/$ – на готівковому.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в рамках прогнозованого діапазону.

Відео дня

У вівторок ситуація на міжбанку склалася цікаво через стрімкий обвал російського фондового та валютного ринків. Причиною послужила заява США про швидке введення нових санкцій проти структур і фізосіб з найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна. Це загрожує серйозним фінансовим колапсом для всієї банківської системи країни, що робить російські активи все більш ризикованими як для міжнародних інвесторів, так і для місцевих олігархів, які стрімко втрачають свої доходи.

Частково це вплине і на український валютний і фондовий ринок, тому що не секрет, що значна частина російського капіталу розміщена в Україні. Поки ж гривня тільки виграє від того, що відбувається, стрімко зміцнюючись на торгах в співвідношенні з російською валютою. Що стосується котирувань долара то з самого початку торгів пропозиція валюти перевищувала попит. З огляду на досить спокійний ринок Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі долара не виходив.

У середу пропозиція валюти знову перевищувала попит, що і дозволило гривні зміцнюватися. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив, але активно виходив на ринок з покупкою долара через "анонімні" угоди в системі Matching.

У четвер ситуація на валютному ринку поступово змінювалася. Так як продавці валюти не поспішали з продажем валюти з самого початку торгової сесії попит почав переважати над пропозицією. У результаті цього долар посилився і закріпився над рівнем в 26 грн/$. НБУ на міжбанківський валютний ринок у форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

У п'ятницю тенденція подорожчання долара продовжилася. Головною причиною стало зростання попиту на валюту на тлі дуже стриманої пропозиції. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з продажу або купівлі валюти не виходив.

Показати ще новини
Радіо NV
X