Яким буде курс долара до 18 травня – прогноз Atlant Finance

11 травня 2018, 20:05

На даний час математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 26,0-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня очікується в коридорі 25,9-26,4 грн/$ на міжбанківському та на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня залишалася в прогнозованому діапазоні.

Відео дня

У понеділок на міжбанку долар частково здав свої позиції, за день він впав на 6 копійок. Експортерам явно не хапала гривні, що призвело до збільшення пропозиції валюти при досить стриманому попиті. Імпортери не поспішали з покупками напередодні вихідного дня, а "дочки" іноземних компаній вже скупили основну частину валюти для репатріації дивідендів, що також ситуативно скоротило попит. Хоч ринок і поглинув всю пропозицію валюти, але без допомоги регулятора і покупки валюти в форматі Matching не обійшлося, хоча обсяги покупки навряд чи перевищили декларовану суму в $10 млн. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з купівлі або продажу валюти не виходив.

У вівторок на міжбанку ситуація змінилася, а гривня не змогла закріпити вчорашній успіх. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з купівлі або продажу валюти не виходив. Просто особливо нічого було викуповувати і ринок знову сам поглинав основні обсяги пропозиції.

У четвер гривня змогла повернути собі частину втрачених раніше позицій. Нацбанк на міжбанківський валютний ринок в форматі аукціону з купівлею чи продажем валюти не виходив, але учасники ринку помітили його присутність на ринку в анонімному форматі через систему Matching.

Показати ще новини
Радіо НВ
X