Яким буде курс долара до 18 серпня – прогноз Atlant Finance

11 серпня 2017, 20:15
Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні, за розрахунками експертів, має стати діапазон 26-26,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance

Наступного тижня, за оцінками експертів, гривня очікується в коридорі 25,5-26 грн/$, як на міжбанківському, так і на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить спокійно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

У понеділок долар подешевшав на міжбанку на 7 копійок. Пропозиція значно перевищувала попит вже з самого початку торгів, що дозволило покупцям диктувати свої умови. Нацбанк вперше за майже 2 місяці вийшов на торги з аукціоном з викупу долара в розмірі $50 млн, в результаті чого банки продали йому всі $50 млн і були готові продаватися ще більше - загальна сума заявок була $74,6 млн. Купував НБУ за ціною відсікання - не вище 25,7895 грн.

У вівторок долар продовжив падіння на міжбанку, втративши чергові 6 копійок. Пропозиція активно перевищувала попит з самого початку торгів, що дозволило покупцям вже другий день поспіль повністю диктувати свої умови. Необхідність продавати 50% виручки змушувала експортерів бути дуже гнучкими щодо курсу. Цим негайно скористалися як прямі покупці, так і спекулянти, які відверто грали на зниження. НБУ на ринок з аукціоном так і не вийшов, а обвал котирувань продовжився.

У середу долар практично не знижується на міжбанку. Пропозиція і попит перебували в рівновазі, що створювало мінімальні коливання курсу. У той же час просідання долара вже не відбувалося. Всі обсяги продажів експортерів були викуплені самими учасниками ринку без втручання НБУ, який не виходив на міжбанк з аукціоном.

У четвер на міжбанку пропозиція валюти трохи перевищувала попит протягом всієї торговельної сесії. Покупці не поспішали укладати угоди, чекаючи оптимально низьких котирувань. Нацбанк з аукціоном щодо викупу долара на ринок не виходив.

Раніше повідомлялося, що в НБУ пояснили зміцнення курсу гривні.

Показати ще новини
Радіо NV
X