Яким буде курс долара до 14 квітня - прогноз Atlant Finance

7 квітня 2017, 20:43
Початок тижня на міжбанківському валютному ринку минув досить динамічно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого діапазону

Сьогодні об'єктивним курсом гривні, за розрахункам експертів, повинен стати діапазон 26,5-27,5 грн /$.

Наступного тижня очікуємо гривню в коридорі 26,9-27,4 грн /$ на міжбанківському та готівковому ринках.

Відео дня

На тижні обсяг міжнародних резервів зріс до $16,7 млрд - завдяки підтримці міжнародних партнерів. МВФ надав транш в розмірі $1 млрд, а Європейський Союз перерахував Україні другий транш макрофінансової допомоги на розмірі 600 млн евро.

У березні населення продало $456,1 млн та купило $265 млн. При цьому з початку року населення продало на $330,4 млн більше, ніж купило.

У березні населення продало валюти на $191 млн більше, ніж купило, в той час як у лютому цей показник становив $86 млн, а в січні - $53,4 млн.

Динаміка міжнародних резервів у березні перебувала під впливом ряду факторів:

По-перше, сприятлива кон'юнктура на зовнішніх ринках, яка дала можливість Національному банку викуповувати надлишки валюти на міжбанківському валютному ринку. За підсумками березня шляхом проведення інтервенцій Національний банк купив для поповнення міжнародних резервів $128,3 млн.

Протягом минулого місяця Національний банк не проводив інтервенцій з продажу валюти.

По-друге, надходження коштів в рамках зовнішнього фінансування. У березні Національний банк отримав кредит від Національного банку Швейцарії на суму $100 млн.

По-третє, платежі за зовнішніми зобов'язаннями України. З резервів на здійснення платежів Уряду з обслуговування та погашення державного і гарантованого державою боргу в іноземній валюті було направлено $582.1 млн. З них $541.5 млн - на обслуговування за облігаціями зовнішньої державної позики та обслуговування по ОВДП, деномінованих у валюті.

Показати ще новини
Радіо НВ
X