Яким буде курс долара до 12 січня – прогноз Atlant Finance

5 січня 2018, 20:19

На даний час математично обґрунтованим курсом гривні повинен бути діапазон 27-27,5 грн/$, вважають аналітики Atlant Finance.

За оцінками експертів, наступного тижня гривня очікується в коридорі 27,8-28,3 грн/$ на міжбанківському і 27,9-28,4 грн/$ на готівковому ринках.

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була в рамках прогнозованого коридору.

Відео дня

Середа на валютному ринку пройшла досить цікаво. Долар почав падати з перших хвилин торгової сесії за рахунок ситуативного наростання пропозиції валюти при низькому попиті. У результаті гривня змогла ситуативно зміцнитися майже на 23 копійки. На ринок вийшов НБУ з покупкою доларів у форматі "запиту кращого курсу", купивши близько $40 млн.

У четвер торги на міжбанку були дуже активними. У кінцевому підсумку за день долар зріс на 17 копійок і практично повернув утрачені за середу позиції. Долар зріс вже у перші години торгів. Зростання попиту на валюту не перекрило навіть збільшення пропозиції долара за рахунок обов'язкових продажів експортерів, враховуючи вихідні дні. Продавці не поспішали укладати угоди з продажу долара, вичікуючи максимального зростання курсу. Нацбанк на торги у форматі аукціону з продажу долара не виходив. Експортери та імпортери самостійно збалансували ринок за курсом у районі 28 грн/$.

Показати ще новини
Радіо НВ
X