Як взяти кредит онлайн

17 серпня 2017, 13:40
Новини компаній

Кредитні онлайн сервіси надають позики швидко і в фактично цілодобовому режимі

У вас виникли фінансові труднощі і терміново потрібно знайти гроші готівкою або на банківську картку? Завдяки сервісам, які дозволяють взяти кредит онлайн , ваші проблеми залишаться позаду. Кредитні онлайн сервіси надають позики швидко і в фактично цілодобовому режимі. У разі постійної співпраці з одним і тим же кредитним сервісом, позичальника чекають гнучкі умови і акції. Крім того, оформлення позики у нього буде займати всього кілька хвилин.

Відео дня

Онлайн сервіси в Україні: як отримати кредит онлайн на карту?

Сервіси кредитів онлайн - це мікрофінансових організація, яка надає гроші карту за 15 хвилин. Вам не обов'язково приходити у відділення компанії, оскільки ви спокійно можете отримати гроші на вашу банківську карту.

Для того щоб отримати позику досить зайти на сайт компанії, вибрати суму і термін кредитування і заповнити заявку

З вами зв'яжуться менеджери компанії еcли будуть якісь питання чи неточності у вашій анкеті. Далі ви отримуєте електронний договір, підписуєте його і за лічені хвилини займ у вас.

Онлайн кредити - це вихід для всіх, кому потрібні терміново гроші до зарплати. Вони розраховані на вирішення короткострокових фінансових питань і тому оператори максимально спростили вимоги. З документів важливо надати паспорт та ідентифікаційний код. Більше ніяких довідок з роботи про доходи, застав і поручителів. Все це в минулому. Умови та вимоги спрощені, проте вони є і їх важливо дотримуватися. Наприклад, мінімальний вік позичальника повинен бути - 18 років. Крім того, бажано мати позитивну кредитну історію, хоча такі компанії як CashUp , Moneyveo і CCloan йдуть на зустріч клієнтам і працюють з навіть негативними досьє. Важливо віддавати борг вчасно. Щоб потім мати можливість безперешкодно і швидко отримати позику.

Чи складно оформити онлайн кредит?

Насправді ніяких труднощів не виникатиме, якщо ви один раз розберетеся як оформити позику в інтернеті. Для початку варто зайти на сайт сервісу, що надає кредити онлайн і розрахувати необхідні для вас термін і суму позики. Сума і термін фінансування - це ключові вихідні дані, які впливають на кінцеву вартість вашого кредиту. Після цього слід процес заповнення реєстраційної заявки. Він не складний, але йому буде необхідно приділити близько 15 хвилин, заповнивши ряд контактних і паспортних даних. В процесі заповнення кредитної заявки у вас також можуть запитати телефони ваших друзів або колег. Це робиться для того, щоб убезпечити своїх клієнтів, якщо раптом у них вкрали паспорт, щоб шахрай не зміг взяти кредит на іншу людину. Після заповнення заявки у вас буде можливість підписати договір в онлайн-режимі. Після підписання договору гроші переводять відразу на карту будь-якого українського банку.

Після підписання договору гроші переводять відразу на карту будь-якого українського банку

Не зайвим буде знати про грейс-періоді і пролонгації. Перша послуга - це по суті подарунок, який надає компанія у вигляді 3 пільгових днів на користування позикою після закінчення терміну. А ось друга функція передбачає, що ви можете з якоїсь причини не встигнути погасити борг. Відповідно ви повідомляєте менеджерам і вам продовжують термін користування кредитними коштами за тією ж вартістю, яка і була заявлена спочатку.

Наскільки безпечні сервіси надають кредити онлайн?

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Якщо торкатися питання безпеки сервісів, що надають кредити онлайн на карту банку, велика частина з них використовують захищені протоколи передачі даних і надають позичальникам безперешкодно перевірити свідоцтво про реєстрацію фінансової компанії в Нацкомфінпослуг, а також, зразки кредитних договорів. Якщо кредитні послуги не надають вам подібних даних, варто відмовитись від співпраці.

Свідоцтво Національної комісії, що здійснює державне
регулювання у сфері ринків фінансових послуг ФК№782 від 11.08.2016г.

Показати ще новини
Радіо NV
X