Працівник НБУ заявив про звільнення через незгоду з політикою керівництва

25 лютого 2021, 20:49

Працівник Нацбанку Олександр Сухомлин заявив про звільнення через незгоду з політикою керівництва НБУ.

Співробітник Національного банку України Олександр Сухомлин заявив про своє звільнення з центробанку через незгоду з політикою керівництва. Відповідний пост він написав у своєму Facebook.

Відео дня

Також Сухомлин заявив про відсутність бачення розвитку Департаменту стратегії його новим директором — Арсеном Макарчуком.

«Переконаний, що в такому інституті як НБУ, абсолютно всі керівники B і B-1 повинні бути прикладом для наслідування своїм підлеглим і бути не тільки носіями, а й гарантами задекларованих цінностей установи», — написав колишній співробітник центробанку.

На думку Сухомлина, зараз в НБУ цього критично не вистачає. Також він висловив надію, що нова Стратегія 2025 стане для керівництва Нацбанку не декларативним документом, а дієвим інструментом із впровадження змін.

Згідно з інформацією в електронній декларації, в НБУ Сухомлин обіймав посаду аналітика Департаменту стратегії та розвитку.

Нагадаємо, 16 липня 2020 року Верховна Рада призначила головою НБУ Кирила Шевченка. Він змінив на цій посаді Якова Смолія, який подав у відставку через політичний тиск.

На початку жовтня 2020 року в Раді НБУ оголосили догану Рожковій і Сологубу і висловили їм недовіру. Як пізніше заявила сама Рожкова, причиною догани стали коментарі виданню KyivPost для публікації про Нацбанк.

В останніх числах грудня 2020 року стало відомо, що Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб подали позови до суду щодо оскарження рішень Ради НБУ про порушення ними трудової дисципліни. У січні цього року стало відомо Печерський суд Києва не задовольнив позов заступника глави Національного банку України Дмитра Сологуба про скасування винесеної йому в жовтні догани.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X