Перше IPO футбольного клубу в Україні: Верес отримав заявки на 36 млн грн

12 квітня 2021, 18:47

У перший день IPO на біржі ПФТС народний футбольний клуб Верес отримав заявки на суму в майже 36 млн грн.

Народний футбольний клуб Верес за 12 квітня в ході першого дня IPO на біржі ПФТС отримав заявки на суму в майже 36 млн грн. Про це йдеться в повідомленні інвестиційної компанії Concorde Capital.

Відео дня

Всього у вільний обіг надійшло 500 000 простих іменних акцій, стартова номінальна вартість кожної становить 100 грн. Генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа підкреслив, що вартість акцій може змінюватися в залежності від балансу попиту і пропозиції.

«Після завершення IPO буде сформована нова наглядова рада з-поміж акціонерів. Вони матимуть доступ до документів і впливати на прийняття ключових рішень», - зазначив президент клубу Верес Іван Надєїн.

Відзначається, що всього для акціонерів передбачено чотири рівні преференцій.

Голова Правління МТБ Банку Юрій Кралов зазначив, що це перший проект IPO за останні 15 років і сам процес покупки акцій ще потребує вдосконалення.

Верес заснований в 1957 році. Команда грає в Першій лізі і займає в ній третє місце. Клуб є претендентом на вихід в українську прем'єр-лігу.

Згідно держреєстру, статутний капітал ПАТ РНК Верес становить 6 млн грн. Кінцевим бенефіціарним власником є Іван Надєїн (73,33% статутного капіталу), якому також належить група компаній Укртепло. Власником ще 26,67% є Громадський союз Рівненський футбольний клуб Верес.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X