Справа рук інвесторів з Reddit. Ціна срібла виросла до максимуму з 2013 року

1 лютого 2021, 14:00

На тлі ажіотажу навколо акцій GameStop, роздрібних інвесторів з форуму на Reddit закликали вкладатися в срібло.

Ф'ючерси на срібло виросли більш ніж на 10% проти закриття торгів в п'ятницю 29 січня - до $29,70 за тройську унцію, пише The Wall Street Journal.

Видання зазначає, що це найвищий рівень з лютого 2013 року. Як пише Blooomberg, ф'ючерси на срібло на товарній біржі Comex підскочили на 13% до $30,35 за унцію після розгулу угод на вихідних.

Відео дня

Аналогічно з ситуацією, що відбувалася минулого тижня навколо акцій мережі магазинів з продажу відеоігор GameStop, зростання вартості срібла можна простежити на форумі Reddit WallStreetBets, відзначає видання. Заклики купувати срібло почали з'являтися на WallStreetBets ще в середу, коли манія навколо GameStop досягла апогею.

В одному з постів на минулому тижні срібло було названо «НАЙБІЛЬШИМ шорти В СВІТІ», а трейдерів заохочували вкладатися в найбільший біржовий фонд, забезпечений сріблом iShares. У п'ятницю, 29 січня, iShares Silver Trust досяг безпрецедентної суми в $ 944 млн.

«Події минулого тижня показали, що нерозумно сумніватися в купівельної спроможності роздрібних інвесторів, і це знову було досить продемонстровано на ринку срібла», - зазначив економіст Oversea-Chinese Banking Corp Хауи Лі.

Водночас він зазначив, що «інвесторам з Reddit» буде складніше розігнати ціни на ринку срібла, оскільки він «набагато більший і ліквідніший».

Нагадаємо, що інвестори-любителі з Reddit на день зробили акції популярної в США мережі магазинів GameStop самими торгуються в світі. Хедж-фонди зазнали мільярдних збитків по коротких позиціях в GameStop. Сервіс для роздрібних інвестицій Robinhood обмежив покупку акцій GameStop для «інвесторів з Reddit». У відповідь компанія зіткнулася з колективним позовом від користувачів додатку.

Крім того, Facebook заблокував майже 160-тисячну групу роздрібних інвесторів на тлі скандалу з акціями GameStop. Формально спільноту роздрібних інвесторів Robinhood Stock Traders нібито через «сексуальної експлуатації» дорослих. Деякі учасники групи заробили десятки тисяч доларів на недавніх угодах з акціями GameStop.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X