Перемогти можна і Google з Facebook - інвестор із супербагатої японської сім'ї

9 лютого 2019, 12:56

Таїзо Сан, венчурний інвестор із супербагатої японської сім'ї висловив впевненість у тому, що бурхливий розвиток технологій у майбутньому зробить вразливими гігантів технологічних галузей.

Про це він розповів в інтерв'ю журналу Новое Время.

"Я вам так скажу: у моїй молодості ринок операційних систем був монополізований Microsoft. Усі думали, що вони абсолютно непереможні. Але потім з'явилася операційна система macOS, розроблена Apple. Тоді ж, у 1990-х, всі користувалися стаціонарними комп'ютерами, а зараз більшість комп'ютерних операцій можна здійснити на смартфоні. Впевнений, через 20 років ми замінимо смартфони чимось новим. Так що перемогти можна і Google з Facebook", - вважає інвестор.

Відео дня

Таїзо Сан - представник сімейства Сан, другого у списку найбагатших сімей Японії зі статками у $20 млрд. Його брат Масайоші володіє найбільшим у світі венчурним фондом SoftBank, де раніше працював і Таїзо Сан. SoftBank належать, наприклад, 15% сервісу таксі Uber і 29,5% гіганта електронної комерції Alibaba.

У 2013 році Таїзо Сан заснував власний венчурний фонд Mistletoe з інвестиційним портфелем в $245 млн, який інвестує у стартапи.

Читайте повний текст інтерв'ю із Таїзо Саном у свіжому номері журналу Новое Время - №4 від 7 лютого 2019 року

Показати ще новини
Радіо NV
X