Інвестняня не справляється. Ігор Мазепа про виклики 2022 року для української економіки

29 грудня 2021, 13:25
НВ Преміум

Які виклики очікують на Україну, світ і бізнес наступного року? НВ Бізнес поставив це питання власникам та СЕО українських компаній. Прогноз засновника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи

Новий рік завжди асоціюється з очікуваннями нового щастя, нових яскравих подій, і завжди здається, що він точно буде кращим за попередній. Звісно, я всім щиро бажаю, щоб так і було. Але ніщо так не готує людину до нового щастя, як розуміння викликів, на які вона може наражатися. Ось про це й поговоримо.

Відео дня

Виклики такі самі, відповідей не очікується.

Першим важливим викликом для нашої економіки є інфляція. Цього року вона стала світовою проблемою, і уряди різних країн змушені були вирішувати, що з нею робити. В останні місяці зростання цін у нашій країні набуло самопідтримуваного характеру і більше не є просто наслідком загальносвітових тенденцій. Не є винятком і той факт, що інфляція «залипне» на нинішніх високих рівнях ще тривалий час. Це розуміють і в Нацбанку, де нещодавно визнали, що висока інфляція рухається не так стрімко, як очікувалося, і були змушені підвищити облікову ставку та недвозначно заявили, що підвищуватимуть її й надалі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X