Інвестаналітик розповів, як правильно заробляти на коливаннях курсу гривні

22 серпня 2018, 13:52

Для того, щоб правильно заробляти на коливаннях курсу гривні, потрібно враховувати її сезонність, а також використовувати існуючі фінансові інструменти, такі, як облігації внутрішньої держпозики (ОВДП).

Таку думку висловив інвестиційний аналітик, фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса в ефірі Радіо НВ.

"Гривня - сезонна валюта. Це така українська особливість, тому що ніде в світі її більше немає. Зараз вона існує через те, що фінансова система у нас ще не зовсім розвинена. Поки ця сезонність є, на ній (гривні) можна заробляти, використовуючи інструменти фінансового ринку ", - підкреслив він.

Відео дня

Фурса зазначив, що саме так і роблять "ті самі розумні іноземні інвестори", які вже "зайшли" в ОВДП.

"Коли в лютому курс (долара) на піку - продавайте долари, купуйте гривню і вкладайте її в облігації, які дають дохід в 18% річних. Потім в липні виходите з них і купуєте ті ж держоблігації під 6% в доларах і сидите в них ще півроку ", - сказав аналітик.

Як тільки більше людей почне використовувати таку можливість, як тільки фінансова система стане більш розвиненою, - ця сезонність зникне і курс гривні стане більш стабільним, зазначив Фурса.

Показати ще новини
Радіо NV
X