Intesa Sanpaolo підтвердила бажання залишитися на українському банківському ринку

23 лютого 2016, 16:30
Правекс-Банк, який належить італійській банківській групі Intesa Sanpaolo, поки залишатиметься у власності італійців

За словами члена спостережної ради Правекс-Банк Флавіо Джанетті, Intesa Sanpaolo наразі не розглядає жодних пропозицій щодо продажу свого активу в Україні.

‘‘Два роки тому була пропозиція [від олігарха Дмитра Фірташа]. Тоді ми не отримали згоди центрального банку України на угоду купівлі-продажу’’, - пояснює Джанетті. І додає, що банк продається тоді, коли оцінюється пропозиція потенційного покупця, яка задовільнить власника. Поки, за його словами, таких не надходило.

Відео дня

Італійці не залишають ринок навіть попри невтішний фінансовий результат у мінус 30 млн євро.

Нагадаємо, у січні 2014 року фінансово-промислова група Group DF, що належить Дмитру Фірташу, підписала угоду з італійською групою Intesa Sanpaolo про придбання Правекс-Банку. Закрити операцію планувалося ще у середині 2014-го.

Фірташу 100% акцій українського банку обійшлося б у 74 млн євро. Але у травні 2015 року Intesa Sanpaolо розірвала договір купівлі-продажу банку. Своє рішення італійці пояснили тим, що так і не дочекалися дозволу НБУ на придбання акцій банку Group DF.

Сам же Фірташ тоді заявив, що він відмовився від угоди, так як у планах групи було об’єднати Правекс-Банк із банком Надра. А НБУ 5 лютого 2015-го визнав банк Надра неплатоспроможним.

Показати ще новини
Радіо НВ
X