Інноваційні фінансові технології та лібералізація ринку капіталу – ключі до інвестицій в Україну

26 жовтня 2017, 13:00
PR

Ринки капіталу остаточно втрачають національні кордони. Інноваційні технології створюють умови для перетікання міжнародного капіталу через кордони настільки ж вільно, як всередині країни

У таких умовах постає питання чи є сенс Україні продовжувати вибудовувати власний фондовий ринок? Із змінним успіхом це робиться вже 25 років. А може настав час розглядати повну лібералізацію потоків капіталу та повну інтеграцію у міжнародні ринки?

Відео дня

Це питання природно є складним і навіть болючим для України. Однак воно має бути на порядку денному влади та ринку, бо відповідь на нього впливає на інвестиційну привабливість країни.

3 листопада 2017 р. сотні впливових українських інвесторів та авторитетних економістів традиційно зберуться на Восьмому Українському Інвестиційному Форумі, який проводить неприбуткова Асоціація інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine за підтримки глобального CFA Institute.

На порядку денному як питання залучення інвестицій в Україну, так і питання інвестування у іноземні активи та в інноваційні фінансові технології.

Представники CFA Institite представлять результати всесвітнього опитування інвесторів, яке дозволить учасникам Форуму дізнатися які настрої панують на міжнародному ринку капіталу і яке місце може зайняти в ньому Україна. Представники Dragon Capital та Deloitte Ukraine поділяться своїм досвідом спілкування із закордонними інвесторами, які почали повертатись в Україну цього року і розкажуть як це можна було б перетворити на тренд.

Серед спікерів події представники Міжнародного Валютного Фонду, Світового банку, Національного Банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, провідні інвесткомпанії України.

Цього року на Форумі чекають на активну участь представників реального сектору економіки. Для керівників таких компаній а також інвестиційних фондів під управлінням яких є понад 100 млн дол, участь у події безкоштовна. Більше про Восьмий Український Інвестиційний Форум на www.uif.org.ua.

Показати ще новини
Радіо NV
X