Біржові індекси рвуться до рекордів в очікуванні Байдена

20 січня 2021, 18:14

Решающую роль в росте основных фондовых индексов США в последние дни сыграл предложенный Джо Байденом план восстановления экономики США на $1,9 трлн.

Напередодні інавгурації обраного президента США Джо Байдена основні індекси Уолл-стріт рвуться до рекордних значень перед відкриттям ринків, передає CNBC.

Промисловий індекс Доу-Джонса виріс на 200 пунктів. Індекс S&P 500 виріс на 1% до рекордного рівня за весь день.

Відео дня

Індекс Nasdaq Composite підскочив на 1,6% до рекордного рівня. Зростання відбулося на тлі подорожчання акцій стрімінгового сервісу Netflix більш ніж на 13% на премаркеті. Раніше компанія оголосила про те, що кількість передплатників платформи вперше перевищила 200 мільйонів . Акції конкуруючої компанії Disney підскочили більш ніж на 2%.

Як зазначає Reuters, у вівторок фондові індекси США виросли після того, як кандидат в міністри фінансів Джанет Йеллен закликала до «масштабних дій» для порятунку економіки, яка постраждала від пандемії коронавируса.

Відзначається, що вирішальну роль в зростанні основних фондових індексів США зіграли ставки на більш масштабний план допомоги при пандемії і більш високі витрати на інфраструктуру при адміністрації Байдена і контрольованому демократами Конгресі США.

Раніше Байден представив проект заходів зі стимулювання американської економіки , які обійдуться в $1,9 трлн. Половину цієї суми пропонується витратити на допомогу домогосподарствам. Решту коштів - на програму вакцинації і допомогу федеральним і місцевим органам влади

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X