ICU прокоментувала інформацію про свою участь в переговорах щодо продажу "дочки" Сбербанку

24 березня 2017, 19:04
Група ICU спростовує інформацію російського видання Комерсант про участь керуючого директора ICU в переговорах з продажу українського підрозділу Сбербанку Росії

Про це йдеться в заяві ICU, пише ЕП.

"Офіційно заявляємо, що ні Макар Пасенюк, ні група ICU ніколи не були і не є консультантом продавців або покупців у процесі продажу дочки "Сбєрбанку" в Україні, який йде вже два роки. Ніхто в групі ICU не знайомий, не зустрічався і не вів ніякого бізнесу з Ігорем Вороновим, який нібито брав участь в переговорах з продажу українського Сбєрбанку, як зазначено в статті Kommersant.ru", - йдеться в заяві.

Відео дня

ICU також нагадала, що виступала фінансовим радником з продажу активів російського Roshen.

"Інтерес до активу був у цілого ряду потенційних покупців, як галузевих, так і фінансових інвесторів. Однак до моменту отримання цінових пропозицій від потенційних покупців в середині 2015 року, Басманний суд м Москви наклав арешт на майно Roshen в РФ, що по суті заблокувало операцію з продажу. Після цих подій реальний процес продажу так і не відновився", - наголошується в заяві.

У групі пояснили, що санкції, накладені на представників російського бізнесу, "відрізають" інтерес більшості інвесторів, які теоретично могли б зацікавитися покупкою російських банків в Україні.

Раніше повідомлялося, що угоди з продажу "дочок" російських банків в Україні зриваються

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X