Госпсуд об'єднав п'ять позовів Коломойського до НБУ та ПриватБанку. Їх розглянуть 20 травня

10 травня 2019, 14:38

Госпсуд Києва об'єднав позови Коломойського про законність п'яти кредитних договорів і його особистого поручительства за ними

Господарський суд Києва вирішив об'єднати в одне всі п'ять проваджень, відкритих за позовами екс-власника Приватбанку Ігоря Коломойського до Нацбанку України та ПриватБанку про законність п'яти кредитних договорів і його особистого поручительства за ними, і запланував розгляд цієї справи на 20 травня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Відповідну ухвалу суд прийняв у п'ятницю, 10 травня.

Провадження по одній з п'яти справ, розгляд якої було призначено першою (на 10 травня), було відкрито суддею Вадимом Босим 22 квітня поточного року.

"Позовні вимоги обґрунтовані наявністю підстав для визнання недійсним кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ і ... ПриватБанк, а також наявністю підстав для визнання недійсним договору поруки №19-1/П від 27.05.2016, укладеного між НБУ, ОСОБА_1 (Ігор Коломойський, - ред.) і ПриватБанком", - сказано в ухвалі суду.

Розглянувши позов, суддя витребував у відповідачів в термін до 8 травня оригінали (для огляду) та копії постанови правління НБУ №92/БТ від 25.02.2009 та кредитного договору №19 від 03.03.2009, укладеного між НБУ та ПриватБанком, а також запропонував відповідачам надати відгук, всі електронні та письмові докази, висновки експертів і заяви свідків.

Згідно з даними агентства, початок розгляду інших чотирьох подібних справ було також призначено на травень, проте на більш пізні дати.

Як повідомлялося, Госпсуд Києва відмовив ПриватБанку в закритті справи про продаж акцій банку Міністерству фінансів в рамках націоналізації та переніс розгляд справи на червень.

Показати ще новини
Радіо NV
X