Гонтарева про Тимошенко та інших критиків: Це люди без честі, без совісті, без елементарних економічних знань – просто балакучі голови

1 листопада 2018, 13:19

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева в інтерв'ю НВ назвала Юлію Тимошенко та інших критиків "балакучими головами".

"З першого дня під НБУ ходили проплачені мітинги. У багатьох ЗМІ – повна дезінформація, маніпуляції. Наприклад, від Юлії Тимошенко, яка виходить і розповідає, що Гонтарева видала 300 мільярдів гривень рефінансування", – сказала вона.

Відео дня

При цьому, за її словами, сама Гонтарева показувала в парламенті, що коли вона прийшла в НБУ, заборгованість з рефінансування була 110 млрд грн, а коли йшла – 19 млрд грн.

"Я ж технократ, приходжу з цифрами. А вони – просто балакучі голови. При цьому люди без честі, без совісті, без елементарних економічних знань, без нічого, але дуже добре говорять. На мою думку, вся країна бачила і труни, які приносили збройні люди до центрального входу НБУ, і мій будинок, розписаний словами "вбивця", – пояснила Гонтарева.

Нагадаємо, Валерія Гонтарева подала заяву про відставку з посади голови Нацбанку України 10 квітня 2017 року. Після цього вона пішла у відпустку за свій рахунок.

У березні 2018 року Верховна Рада підтримала звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ. Виступаючи з трибуни Ради зі звітом перед голосуванням питання про свою відставку, Гонтарева заявила, що вважає "свою місію повністю виконаною, оскільки реформи зроблені".

Читайте повний текст інтерв'ю з Валерією Гонтаревої в свіжому номері журналу Новое Время №40 від 1 листопада 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X