Глава Райффайзен Банку Аваль розповів, що буде з курсом гривні

21 серпня 2018, 08:44

Глава Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук вважає об'єктивною оцінку Національного банку України про стан валютного ринку сьогодні.

Таку думку він висловив в ефірі Радіо НВ.

Він зазначив, що сьогодні ситуація така, що навіть кілька зовнішніх угод підприємств (в результаті яких їм буде потрібно або закупити валюту на міжбанку, або навпаки, продати її) можуть істотно впливати на валютний ринок і курс гривні, як в сторону зниження, так і зміцнення.

Відео дня

"Рекомендував би читати звіти НБУ, - а вони сьогодні дуже якісно і просто написані, - щоб зрозуміти без приховувань про те, що відбувається з валютним ринком", - сказав банкір.

За його словами, Україні ще кілька років потрібна буде підтримка МВФ і інших подібних інститутів, які збалансували б зовнішні валютні зобов'язання країни і дозволили збільшити резерви.

Після цього, великі угоди вже не матимуть такого впливу на валютний ринок і не призводитимуть до різких коливань курсу.

"Така ймовірність і перспектива є, над нею, як я розумію, працюють. Наші інвестори і ми, як менеджмент (банку - ред.), закладаємо це як основний сценарій розвитку. Тому ми сподіваємося, що у нас буде достатньо інструментів, щоб врегулювати ці коливання на валютному ринку", - сказав він.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X