Херсонобленерго подала до суду на СБУ за поширення неправдивої інформації щодо розкрадання коштів компанією

26 лютого 2017, 14:40
Херсонобленерго подала позов до суду на прес-службу СБУ в Херсонській області за оприлюднення та поширення останньою неправдивої інформації

Про це повідомляє прес-служба Херсонобленерго.

Мова йде про поширену СБУ інформацію щодо розкрадання коштів топ-менеджментом Херсонобленерго для створення штучної заборгованості товариства перед державою.

Відео дня

"Херсонобленерго подала позов в суд на прес-службу СБУ в Херсонській області за оприлюднення та поширення останньою на своїх ресурсах неправдивої інформації щодо роботи Херсонобленерго, ухилення її від сплати податків та нібито створення передумов для масових відключень споживачів від електропостачання з зобов'язанням публічно цю інформацію спростувати", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у суботу, 25 лютого, прес-служба СБУ повідомила, що на Херсонобленерго створювали штучні борги, розкрадаючи державні кошти.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК, триває досудове слідство.

Співробітники спецслужби перевіряють "узгодження" дій топ-менеджерів з російськими власниками компанії, правоохоронці провели обшуки в офісі Херсонобленерго та вилучили документацію, яка підтверджує здійснення нелегальних оборудок.


Показати ще новини
Радіо НВ
X