Гройсман анонсував підвищення пенсій на 10% у 2017 році

12 грудня 2016, 01:11
Виступаючи в ефірі телеканалу Інтер, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в наступному році розмір пенсій в Україні буде підвищено на 10%


У той же час глава уряду відзначив, що мінімальна пенсія на сьогоднішній день є недостатньою та заявив, що уряд буде регулярно повертатися до питання підвищення пенсії.

Відео дня

Також Гройсман заявив, що дефіцит пенсійного фонду в Україні становить 150 млрд гривень, тому зменшення цієї цифри є основним завданням уряду

"На наступний рік ми плануємо збільшення ще на 10% пенсії. Але наш головний виклик у пенсійній системі це зменшення дефіциту пенсійного фонду. Слабка державна політика призвела до того, що ми маємо сьогодні дефіцит Пенсійного фонду, тільки вдумайтеся, в 150 млрд гривень. І це найголовніше завдання, яке стоїть перед урядом - вжити заходів щодо скорочення цього дефіциту", - заявив прем'єр.


Раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що з 1 січня 2017 року планується повний переніс усіх пенсійних справ у електронну форму, завдяки чому пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання.

Показати ще новини
Радіо NV
X