ГПУ проводить обшуки у колишніх посадовців Приватбанку

24 травня 2017, 17:30
Генеральна прокуратура України навідалася із обшуками за місцем мешкання колишніх посадових осіб ПриватБанку

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"З матеріалів провадження відомо, що колишнє керівництво Приватбанку в період 2008-2016 років, незважаючи на законодавчу заборону проведення операцій з пов'язаними з банком особами, після отримання від Національного банку рефінансування, в тому числі за рахунок цих коштів, надало пов'язаним з банком суб'єктам господарювання кредити на загальну суму близько 267 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

ГПУ підкреслює, що колишні топ-менеджери незаконно надавали юрособам, які мають ознаки фіктивності, кредитні кошти на заздалегідь невигідних економічних умовах для банку.

Через це після націоналізації Приватбанку держава була змушена докапіталізувати його на суму 116 млрд грн.

Обшуки тривають за місцем проживання колишніх посадових осіб банку і за адресами юридичних осіб, пов'язаних з Приватбанк, яким надавалися багатомільярдні кредити за рахунок рефінансування Національного банку.

Під час обшуків слідчі встановили, що в більшості випадків за юридичними адресами зазначених так званих суб'єктів господарювання відсутні як самі юридичні особи, так і будь-які ознаки здійснення господарської діяльності.

В ході розслідування суду вже накладено арешт на понад 300 об'єктів нерухомості по всій країні і арешти ще триває.


Нагадаємо, в розслідуванні програми Схеми повідомлялося. що перед тим, як Приватбанк перейшов у власність держави з банку встигли вивести 110 млрд грн на рахунки фіктивних фірм.


18 грудня 2016 року український уряд ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Показати ще новини
Радіо NV
X