Гонтарева призначила в. о. голови Нацбанку

10 травня 2017, 10:11
Глава Національного банку України Валерія Гонтарева у зв'язку з поданою раніше заявою про відставку призначила з 11 травня виконуючим обов'язки глави НБУ свого першого заступника Якова Смолія

"Я оголосила всім, що працюю до 10 травня. Призначила свого першого заступника Якова Васильовича Смолія в. о. голови Національного банку, і він буде виконувати ці обов'язки, поки не призначать нового голову", – сказала Гонтарева в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Вона уточнила, що заяву про відставку за власним бажанням вона подала президенту 6 квітня. "А 10 квітня я, як і обіцяла всьому ринку, вийшла на прес-конференцію і повідомила, що 10 травня буде мій останній робочий день", - нагадала Гонтарева.

За її словами, з 11 травня вона буде перебувати у відпустці та розраховує, що найближчим часом Верховна Рада за поданням президента розгляне питання про її відставку і призначення нового керівника Нацбанку.

Глава НБУ також підкреслила, що готова до звіту про свою роботу перед Радою.

Валерія Гонтарева - дев'ятий керівник Нацбанку з 1991 року.

Нагадаємо, раніше заступник голови фракції БПП у Верховній Раді, представник президента в парламенті Ірина Луценко повідомила, що з 10 травня виконувати обов'язки голови Нацбанку перший заступник глави НБУ Яків Смолій.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X