Головна подія року для фінансових керівників

10 жовтня 2017, 16:00
PR
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

18-19 жовтня в Києві відбудеться 16-й Форум Фінансових Директорів України

Це масштабна подія, присвячена економіці та фінансам, має багату історію. Щорічно Форум збирає понад 300 фінансових керівників з усієї країни. До виступу на Форумі запрошуються тільки визнані експерти фінансової галузі. Цього року захід відбудеться в КВЦ «Парковий» - найбільш престижному комплексі України міжнародного рівня.

Ексклюзивна знижка -15% на участь при вказівці промо-коду «NV» на cfo.ua

Центральні події Ukrainian CFO Forum 2017:

Панельна дискусія за участю Максима Нефьодова (першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі в Україні), Кирила Звонарьова (МА «Бориспіль»), Сергія Коновца (НАК Нафтогаз України) Олександра Чернявського (Укрпошта), присвячена особливостям і стратегіям управління фінансами держкомпаній.

Інтерв'ю на сцені Форуму, на тему захисту бізнесу, дасть Альгірдас Шемета (бізнес-омбудсмен України). Проведе інтерв'ю Валентин Гвоздій, заступник голови Національної асоціації адвокатів України (ЮФ GOLAW).

Прогнози розвитку України та глобальної економіки, що визначають фінансову стратегію в 2018 році, представлять Ерік Найман (Capital Times), Олексій Блінов (Альфа-банк Україна), Олена Белан (Драгон-Капітал) і Сергій Ягнич (Укрсиббанк).

Вперше в Україні відбудеться фокус-сесія, присвячена Загальним центрам обслуговування. Ця новітня модель управління бізнесом широко поширена в сусідніх країнах і бурхливо розвивається. У Форумі візьмуть участь керівники одних з перших українських ОЦВ Антон Новохатний (Gruma EMEA) і Антон Кравченко (Sun InBev Ukraine). Своїм досвідом поділиться Назар Фармагей (Делойт в Україні), а також запрошений експерт з Польщі - HR-директор Opel Global Business Service, Якуб Дарон.

В рамках Форуму, відбудеться майстер-клас «CFO як лідер Agile змін», учасники якого набудуть навичок гнучкого управління, що дозволяють підвищити швидкість бізнес-процесів і адаптацію до змін в режимі реального часу. Проведе майстер-клас активний учасник міжнародних конференцій, Agile Coach, Scrum Master, Євген Лабунський.

CFO Cocktail Jazz Party - це відмінна можливість приємно провести час в компанії однодумців. Як відомо, корисні знайомства легше заводити в неформальній обстановці. У цьому гостям допоможе партнер Форуму, шотландський віскі №1 в світі, Johnnie Walker.

Ви можете ознайомитися з програмою Форуму на сайті, а також дізнаватися останні новини на facebook.

Спеціально для учасників Форуму передбачена знижка 50% від служби «Оксі Таксі» і Oxygen Group, електромобілі якого комфортно доставлять Вас до місця призначення.

Будемо раді вітати Вас серед учасників Форуму!

Організатор: FA Service ( cfo.ua)

Спонсори:
Золотий Фінансовий Партнер - Банк ПІВДЕННИЙ;
Золотий Інноваційний Партнер - IT-Enterprise;
Бронзовий Партнер - Acctiva;
Ексклюзивний HR-Партнер - Boyden;
E-Сервіс Партнер - E-COM; Партнер - ЮФ GOLAW;
За участю - EY в Україні, Innoware.

Інформаційний Партнер - Новое Время; Генеральний Діловий Медіа-партнер - журнал «Бізнес»; Генеральний Інформаційний Партнер - РБК-Україна; Генеральний Інформаційний Спонсор - Ліга БізнесІнформ; Кар'єрний Партнер - Хедхантер Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X