Голова НБУ повідомив у декларації, що подарував у Швейцарії рухоме майно на 78 млн грн

22 листопада 2021, 14:31

Голова Нацбанку Кирило Шевченко подав повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Він повідомив, що подарував рухоме майно на суму 78,3 млн грн.

Вказано, що видаток було здійснено у Швейцарії 12 листопада. Повідомлення про зміни в майновому стані Шевченко подав 15 листопада.

До цього, 10 листопада, Шевченко подав три повідомлення про зміни в майновому стані через отримання доходу від відчуження нерухомого майна на загальну суму грн 8,46 млн грн: 7,93 млн грн від Інни Горук та Анатолія Солов’яненка, а також ще по 264,3 тис. від Інни Горук та Анатолія Солов’яненка.

Відео дня

НВ Бізнес писав 7 жовтня, що між Шевченком і Єрмаком виник жорсткий конфлікт, який може привести до відставки голови центробанку. Цю інформацію підтвердили четверо високопоставлених джерел. Зокрема, обізнане джерело, наближене до ОП, підтвердило НВ Бізнес, що Зеленський висловив своє невдоволення роботою Шевченка під час зустрічі з групою співробітників Нацбанку, які 30 червня заявили про рішення звільнитися. Шевченко в інтерв'ю LB.ua заявив, що підстав для його відставки немає.

Показати ще новини
Радіо NV
X