Згортаються. Goldman Sachs першим із гігантів Волл-стріт виходить із Росії

10 березня 2022, 17:32

У Goldman Sachs заявили про закриття своїх операцій у Росії. РФ не становить значної частини глобального банківського бізнесу гіганта Волл-стріт.

Goldman Sachs першим із великих банків Уолл-стріт заявив про плани закрити свої операції у Росії у відповідь на вторгнення в Україну, пише Bloomberg.

" Goldman Sachs згортає свій бізнес у Росії відповідно до нормативних та ліцензійних вимог", - заявили в компанії.

Відео дня

У банку додали, що зосереджені на підтримці своїх клієнтів по всьому світу в управлінні або закритті раніше існуючих зобов'язань на ринку.

Як пише видання, останніми роками Goldman Sachs зберігає присутність у Росії, проте ця країна не становить значної частини його глобального банківського бізнесу.

Наприкінці 2021 року загальний кредитний ризик Goldman Sachs у Росії становив $650 млн, більша частина яких була пов'язана з несуверенними контрагентами чи позичальниками.

У процесі виходу з Росії банк все ще торгуватиме корпоративними бондами, прив'язаними до країни, але не робитиме ставки за їхніми котируваннями.

Goldman вже переклав частину свого московського персоналу в Дубай у відповідь на прохання деяких російських співробітників працювати з іншого місця.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X