Глава Центробанку РФ пообіцяла запобігти коливанню курсу рубля

22 січня 2016, 12:44
Глава банку Росії Ельвіра Набіулліна пообіцяла запобігти різким стрибкам курсу рубля і вважає, що очікувати на повернення ціни на нафту на високий рівень неслід

За словами Набіулліної, Банк Росії готовий діяти на випередження і запобігати за допомогою всього арсеналу своїх інструментів надмірної волатильності курсу рубля, яка не обумовлена фундаментальними факторами, повідомляє Reuters.

Відео дня

"Ми бачимо, що з початку року спостерігається сплеск волатильності і на російському ринку за останні кілька днів зростання волатильності посилилося... Банк Росії уважно стежить за ситуацією на ринку, ми моніторимо показники", - сказала вона.

Зазначимо, що її заяви прозвучали на наступний день після того, як рубль пережив саму волатильну торговельну сесію за останній рік, падаючи більш ніж на 5 відсотків до долара.

Однак, у ЦБ РФ зазначили, що відскоки цін на нафту можуть бути, але очікувати, що вони повернуться на той високий рівень, який був кілька років тому, не можна, передає Інтерфакс.

Набіулліна також помітила зниження залежності російської економіки і курсу рубля від коливань цін на нафту - частка нафтового експорту в загальному російському товарному експорті вже знизилася з 67% в кінці 2013 року до 48% у грудні 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X