Глава Мінфіну ініціював притягнення Насірова до дисциплінарної відповідальності та перевірку його поїздки до Трампа

6 лютого 2017, 13:51
Голову Державної фіскальної служби Романа Насірова притягнуть до дисциплінарної відповідальності на вимогу міністра фінансів Олександра Данилюка

"За систематичне порушення доручень міністра фінансів і неузгоджену відсутність на робочому місці я ініціював притягнення Насірова до дисциплінарної відповідальності. Друга догана – це звільнення", - заявив голова Мінфіну на прес-конференції, пише 112-Україна.

Відео дня

Крім того, Данилюк повідомив, що звертатиметься до НАБУ і НАПК з приводу поїздки Насірова в США на інавгурацію президента Дональда Трампа.

"Де знаходиться голова ДФС? В Америці. Замість того, щоб реалізовувати завдання, він займається самопіаром. Він поїхав у відпустку, не погодивши це з міністром фінансів і прем'єром. Це грубе порушення. Він поїхав на інавгурацію президента США, а це недешеве задоволення", - додав міністр.

При цьому він уточнив, що участь у заходах в США, які відвідував Насіров, коштує 250 тис. доларів.

"А якщо ні, якщо це було безкоштовно, я хочу спитати, чому саме його запрошують. Законодавство забороняє приймати такі подарунки і такі послуги. Я повинен звернутися в НАПК і НАБУ, щоб вони проаналізували цю ситуацію", - резюмував Данилюк.

Раніше Кабмін зобов'язав Насірова щомісяця звітувати про виконану роботу.

Нагадаємо, глава ДФС Роман Насіров задекларував понад $1 млн 450 тис. євро готівкою, 800 тисяч гривень від відчуження рухомого майна та понад 4 млн гривень від передачі прав та обов'язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва.

Показати ще новини
Радіо НВ
X