Forbes вперше склав рейтинг найкращих банків світу

5 березня 2019, 12:41
Американський Forbes опублікував рейтинг найкращих банків світу. Лідерами названо нідерландську фінансову групу ING Group і американський банк Citibank, у якого є філія в Україні.

Рейтинг видання склало у співпраці з дослідницькою організацією Statista, яка опитала більш ніж 40 тис. клієнтів банків в 23 країнах світу. У список потрапили від 5 до 60 банків кожної з них. Під час складання рейтингу враховувалися задоволеність клієнтів, а також довіра, величина банківської комісії, діджіталізація і якість фінансових консультацій.

Відео дня

Forbes пише, що ING високо оцінили в восьми з 23 країн, а Citibank - в шести. У топ-3 потрапив також німецький банк N26. У США респонденти найбільш високо оцінили банк USAA.

Всього в списку 386 банків. Українських серед них немає, але в рейтинг потрапив австрійський Raiffeisen Bank International, якому в Україні належить Райффайзен Банк Аваль.

До рейтингу потрапило 59 американських банків, 38 німецьких, 17 російських. Російські респонденти назвали найкращими банками Московський кредитний банк, Сбербанк, Кубань Кредит, ВТБ.

Показати ще новини
Радіо NV
X