Forbes вперше склав рейтинг криптовалютних мільйонерів

7 лютого 2018, 19:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Стану такого масштабу не повинні ховатися в тіні, вважають в Forbes

Американський журнал Forbes вперше опублікував рейтинг найбагатших людей, які заробили свої статки на криптовалютах. Всього до списку увійшли 19 осіб. Втім, редакція журналу зазначає, що могла не врахувати деяких особистостей.

На першому місці знаходиться Кріс Ларсен - співзасновник криптовалютної платформи для платіжних систем Ripple. Його статки оцінюються в $7,5-$8 млрд. Друге місце з великим відривом і статком в $1-5 млрд зайняв Джозеф Лубін, засновник криптовалютної платформи ConsenSys, на третьому - Чанпен Чжао, директор криптообмінної біржі Binance ($1,1-2 млрд).

На четвертому місці в списку опинилися брати-близнюки Тайлер і Кемерон Уінклвосс, відомі тим, що судилися з Марком Цукербергом через ідею створення Facebook. ЗМІ називають їх першими в світі криптовалютними мільярдерами. Forbes оцінив їх статок в $900 млн- $1,1 млрд.

П'ятірку замикає інвестор Метью Меллон зі статком в $900 млн-$1 млрд. Він почав займатися криптовалютами всього рік тому.

Для того, щоб потрапити в нинішній рейтинг, потрібно мати мінімум $350 млн, зазначають в Forbes.

Саме в стільки оцінюється статок "найбіднішого" учасника рейтингу - південнокорейця Сон Чи Хена.

Forbes ґрунтував свої розрахунки на обсягах криптовалюти, прибутку після сплати податків від трейдингу крипто-активами і часткою в бізнесах, пов'язаних з цим ринком.

"Ми майже впевнені, що не врахували деяких людей, і деякі з наших оцінок можуть бути не по суті", - відзначили в редакції.

Примітно, що криптобогачами виявилися більш молоді люди - середній вік учасників крипто-рейтингу складає 42 роки. Тоді як середній вік списку Forbes 400 найбагатших американців знаходиться в районі 67 років.

Журнал НВ (№ 21)

Парламентскі списки

Завдяки двом новим політичним силам на парламент чекає безпрецедентне в історії України оновлення

Читати журнал

Вибір редакції

Економіка

Вчора, 09:45

thumb img
Після серіалу на HBO. Хто заробить на зростанні туристичного потоку в Чорнобиль
Економіка

15 червня, 09:30

thumb img
Гроші тижня: єврооблігації України, Роттердам-, купівля каналу ZIK соратником Медведчука, піруети Баришівського райсуду і знову газ
Економіка

Вчора, 09:00

thumb img
Прощавай, Росіє. Чому Польща стала головним торговим партнером України і що купує західний сусід

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua