Forbes вперше склав рейтинг криптовалютних мільйонерів

7 лютого 2018, 19:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американський журнал Forbes вперше опублікував рейтинг найбагатших людей, які заробили свої статки на криптовалютах. Всього до списку увійшли 19 осіб. Втім, редакція журналу зазначає, що могла не врахувати деяких особистостей.

На першому місці знаходиться Кріс Ларсен - співзасновник криптовалютної платформи для платіжних систем Ripple. Його статки оцінюються в $7,5-$8 млрд. Друге місце з великим відривом і статком в $1-5 млрд зайняв Джозеф Лубін, засновник криптовалютної платформи ConsenSys, на третьому - Чанпен Чжао, директор криптообмінної біржі Binance ($1,1-2 млрд).

Відео дня

На четвертому місці в списку опинилися брати-близнюки Тайлер і Кемерон Уінклвосс, відомі тим, що судилися з Марком Цукербергом через ідею створення Facebook. ЗМІ називають їх першими в світі криптовалютними мільярдерами. Forbes оцінив їх статок в $900 млн- $1,1 млрд.

П'ятірку замикає інвестор Метью Меллон зі статком в $900 млн-$1 млрд. Він почав займатися криптовалютами всього рік тому.

Для того, щоб потрапити в нинішній рейтинг, потрібно мати мінімум $350 млн, зазначають в Forbes.

Саме в стільки оцінюється статок "найбіднішого" учасника рейтингу - південнокорейця Сон Чи Хена.

Forbes ґрунтував свої розрахунки на обсягах криптовалюти, прибутку після сплати податків від трейдингу крипто-активами і часткою в бізнесах, пов'язаних з цим ринком.

"Ми майже впевнені, що не врахували деяких людей, і деякі з наших оцінок можуть бути не по суті", - відзначили в редакції.

Примітно, що криптобогачами виявилися більш молоді люди - середній вік учасників крипто-рейтингу складає 42 роки. Тоді як середній вік списку Forbes 400 найбагатших американців знаходиться в районі 67 років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X